Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Praha Letňany 2016

Caterham Shahrastani - MVP Praha 2016


MVP Praha Letňany - 2016
1.5.2016
rozhodčí: Róbert Kánas
Caterham Shahrastani, tř. šampiónů, V2

Kde mám začít, rok se s rokem sešel a my s Petrou zase do Letňan na MVP Praha.

Dnešek byl pro mě v mnohém zvláštní, v kruhu jsem se byl proběhnout s Pája Horká, přišla se na mě podívat Petřina maminka a Petřina sestřička Martinka.

Od rána bylo u nás veselo. Petra si málem vzala špatné kalhoty, v hale zjistila, že jsem doma nechali žehličku na moje chlupy. Jak u nás začíná den nějakým karambolem, obykle se to pak táhne celý den.

V hale č. 6 bylo kolem kruhů dost místa, ještě než jsem šel do kruhu jsem se s Pájou proběhl, abychom zjistili, zda do půjde. V mezidobí jsem se chodil mazlit s chůvičkou - tedy Petřinou maminkou a Martinkou, Petřinou sestřičkou.

Petra z mého posouzení dnes měla vůbec nic. Asi se ptáte, kde byla. Schovaná za židlí, abych jí neviděl a v kruhu s Pájou nehledal. Vždyť víte jaký jsem závislák. Pája říkala, že jsem běhal vesele, na stole jsem byl šikovný i když na mě byli hned dva posuzující. V běhu tam a zpět jsem při běhu k rozhodčímu zastávkoval a nechtělo se mi k němu. Zvládl sem i to, že pan rozhodčí byl celý v černém. Já tuhle barvu tááááák nemám rád.

Pája se mnou i dnes měla trošku víc práce, ale říkala, že to se mnou bylo lepší, než v Letňanech na podzim. 

Vyběhali jsem společně V2. Petra říkala, ať si to společně užijeme a hodnocení neřešíme. Posudek mám pěkný, zase jsem se o sobě dozvěděl něco nového.

Odpoledne místo mlsků dostal jsem kosmetiku na koupání. Pamlsků mám doma dost, ty mi Petra už předtím objednala poštou.

Na příští výstavu až za měsíc a půl. Teď budu relaxovat a musíme přijít na to jak skloubit Petřino nové zaměstnání s tím, jak chodit na cvičák nebo se mi bude muset najít nové mezivýstavní vyžití.

                                                   Váš Caterham Shahrastani

 

Fotografie