Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava KCHN se zadáním KV_2016

Klubová výstava KCHN se zadáním Klubový vítěz 2016

23.4.2016
Klubová výstava KCHN se zadáním KV
rozhodčí: Robert Blümel (Rakousko)
Caterham Shahrastani V3

Co já bych tak napsal k této výstavě? Pro mě a Petru to byla výstava na pohodu. Dá se říci, že všechny mé budoucí výstavy takové budou.

S Petrou jsme splnili, co ona si přála splnit. Pokud se nám podaří získat další tituly, bude to pro nás opět pověstná třešnička na dortu. Petra hlavně chce, abych si výstavy užíval, protože ví, že to mám mezi pejsky a svými člověčími přáteli rád. Taky nechce, abych z toho vystavování úplně vypadl.

V Českých Budějovicích jsem byl poprvé. Přivítala nás komorní hala "H" a jeden kruh.
Usadili jsme se a já vylezl z bedýnky a hned jsem se o vše živě zajímal. 

Vyzkoušel jsem si kruh, běhalo se mi dobře. Petra na mě už od rána viděla, že jsem naprosto happy pes a že asi bude veselo. Byla za to moc ráda.

Ještě před vstupem do kruhu jsem byl finálně upraven od Hanka Kubinova Petře úplně spadl čelist, když mě viděla a nejen jí. Ta proměna byla neskutečná. Rád bych jí za to Petrou moc poděkoval i za cené rady, kterých se nám dostalo.

V kruhu jsem Petru překvapil, že jsem v postoji stál jako socha. Stejně jako na ŠŠ. V pohybu jsem asi taky nebyl nejhorší. Stále však máme s Petrou co pilovat.

Výslednou známkou pro nás bylo V3, ze tří.

V1, CAC, Klubového vítěze, BOB a BIS získal Beanie Baby Boy Freuhartang Hanky Kubínové a V2, r. CAC pak Corley Toutou Velu Petry Koblihové. Oběma velké gratulace

Pro nás bylo velký úspěchem, že jsem si odvezl krásný posudek i známku výborná. Petře se totiž vracely vzpomínky na Hanáckou národní i DUOCACIB Brno, kde jsem byl no řekněme hodně nespolupracující. Petra nevěděla, co ode mne tedy čekat na Klubovce. Tak nějak jsem překvapili sami sebe.

Chtěli bych moc poděkovat všem našem přátelům za společnost, všem hodným tetám za hlídání mě. Eva Sojková za dopravu a Eví Sojková za fotky.

 

Fotografie