Jdi na obsah Jdi na menu
 


Caterham Sharastani - Výstavy

25. 5. 2014

Výstavy

rok 2014
Výstava/Show Třída/Class Rozhodčí/Judge Výsledky/Results

12.7.2014 

Oblastní výstava Příbram

Regional Dog Show Příbram

 štěňat/baby

 Ing. Alena Košťálová (CZ)  VN1 (velmi nadějná) /VP1 (Very promising)

 19.7.2014

Česká národní výstava Mladá Boleslav

Czech National Dog Show Mladá Boleslav

 štěňat/baby  Olga Dolejšová (CZ)  VN1 (Velmi nadějná)/VP1 (very promising)

 9.8.2014

Krajská výstava Kladno

Regional Dog Show Kladno

 štěňat/baby  Olga Dolejšová (CZ)  VN1 (Velmi nadějná) VP1 (very promising)
 31.8.2014

Interdog Bohemia - MVP (IDS) Mladá Boleslav

 dorostu/puppy  Zdeňka Jílková (CZ)

 2/2

VN2 (Velmi nadějná) VP2 (very promising)

 

 6.9.2014

Krajská výstava Rybníky na Džábnu

Regional Dog Show Rybníky (Džbán)

 dorostu/puppy   Antonín Mudra (CZ)

 3/3

VN2 (velmi nadějná) VP2 (very promising)

 28.9.2014

Moravskoslezská národní výstava Brno

Moravskoslezska National Dog Show Brno

 dorostu/puppy  Otakar Vondrouš (CZ)

2/2 

  VN1 (Velmi nadějná) VP1 (Very promising)

 4.10.2014

Oblastní výstava Džbán

Regional Dog Show Džbám

 dorostu/puppy  Iuza Beradze (CZ)

 1/1

VN1 (Velmi nadějná) VP1 (Very promising)

 25.10.2914

Národní výstava Brno 2014 při EDS

National Dog Show Brno 2014 (EDS)

 dorostu/puppy  Kavčič Marija (SLO)

 1/1

VN1 (Velmi nadějná) VP1 (Very promising)

 26.10.2014

Evropská výstava 2014 (Brno)

Eurodog Show 2014 (Brno)

 dorostu/puppy  Reinelt - Gebauer Linda (D)

 1/1

VN1 (Velmi nadějná) VP1 (Very promising)

 1.11.2014

Double CACIB Praha

 dorostu/puppy  Brotánká Zuzana (ČR)

 1/1

VN1 (Velmi nadějná) VP1 (Very promising)

 2.11.2014

Double CACIB Praha

 dorostu/puppy  Řehánek Petr (CZ)

 1/1

VN1 (Velmi nadějná) VP1 (Very promising)

    rok 2015

4.1.2014

Hanácká národní výstava v Brně

Hanacka National Dog Show Brno

mladých/young Řehánek Petr (CZ)

4/4

V2 (výborná 2)/ Ex2 (Excelent 2)

21.6.2015

Národní výstava Klatovy

Nationa Dog Show Klatovy

mladých/junior Romana Mašková (CZ)

1/1

V1 (výborná 1), CAJC/ Excelent 1, CAJC

28.6.2015

Mezinárodní výstava Brno - Intercanis

International Dog Show Brno - Intercanis

mladých/junior Dolejšová Olga (CZ)

2/2

V1 (výborná 1), CAJC, Excelent 1, CAJC

19.7.2015

Česká Národní výstava Mladá Boslav

Czech National Dog Show Mladá Boleslav

mladých/junior Jílková Zdena (CZ)

2/2

V1 (výborná 1), CAJC, Excelent 1, CAJC

Junior šampion České Republiky (Czech Junior champion)

30.8.2015

Interdog Bohemia Mladá Boleslav

International Dog Show Mladá Boleslav

mezitřída/intermediate MVDr. Wagner Heiko (D)

1/1

V1, CACC (Výborná 1), Excelent 1, CAC

5.9.2015

Krajská výstava psů Rybníky

Regional Dog Show Rybníky

mezitřída/intermediate David Kolínský (CZ)

2/3

V1, Vítěz třídy (Excelent 1, Class winner)

20.9.2015

Moravskoslezská národní výstava psů Brno

Moravskoslezska National Dog Show Brno

mezitřída/intermediate Klírová Naděžda (CZ)

2/2

V2, r. CAC (výborná 2, r. CAC)/Excelent 2, r. CAC

3.10.2015

Oblastní výstava Džbán

Regional Dog Show Džbán

mezitřída/intermediate Karel Hořák (CZ)

1/1

V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz (Excelent 1, Class winner, Regional Winner)

 

4.10.2015

Krajská výstava Rychety

Regional Dog Show Rychety

mezitřída/intermediate Iuza Beradze (CZ)

1/1

V1, Vítěz třídy (Excelent 1, Class winner)

31.10.2015

DOUBLE CACIB Praha

mezitřída/intermediate Olga Dolejšová(CZ)

1/1

V1, CAC (Výborná 1), Excelent 1, CAC

1.11.2015

DOUBLE CACIB Praha

mezitřída/intermediate Zuzana Brotánková (CZ)

2/2

V2, r. CAC (výborná 2, r. CAC)/Excelent 2, r. CAC

rok 2016

10.1.2016

Hanácká Národní výstava psů

Hanácká National Dog Show

mezitřída/intermediate Kučera Tomáš (CZ)

1/1

V1, CAC (Výborná 1), Excelent 1, CAC

6.2. 2016

DUOCACIB Brno

mezitřída/intermediate Robert Kubeš (CZ)

1/1

V1, CAC (Výborná 1), Excelent 1, CAC

Český šampion (Czech champion)

23.4.2016

Klubová výstava KCHN se zadání KV České Budějovice

Club Show KCHN

vítězů/winners Robert Blümel (AUT)

3/3

V3 (výborná 3), excelent 3

1.5.2016

Mezinárodní výstava psů Praha

International Dog Show

Prague

šampionů/champions Róbert Kánas, Ing. (SK)

2/2

V2 (výborná 2), excelent 2

26.6.2016

41 KARKONOSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 2016

šampionů/champions Gregorz Robak (PL)

2/2

V2 (výborná 2), excelent 2

17.7.2016

Česká národní výstava psů Mladá  Boleslav

Czech National Dog Show Mladá Boleslav

 

šampionů/champions Alena Košťálová (CZ) V2, r, CAC (výborná2), Excelent 2, r. CAC

6.8.2016

Speciální výstava KCHN "Kynolog. klub Zetor"

šampionů/champions Zdena Jílková (CZ) V2, r, CAC (výborná2), Excelent 2, r. CAC

01.10.2016

Oblastní výstava Džbán

Regional Dog Show Džbán

šampionů/champions Marie Marušková (CZ)

1/1

V1, VT, Oblastní vítěz

(Excelent 1, Class winner, Regional Winner)

 

9.10.2016

Mezinárodní výstava  psů České Budějovice

IDS České Budějovice

šampionů/champions Robert Kubeš (CZ)

V1, CAC (Výborná 1)

Excelent 1, CAC

29.10.2016

DOUBLE CACIB Praha

šampionů/champions Vlastislav Vojtek (SK) V3 (výborná 3), Excelent 3

30.10.2016

DOUBLE CACIB Praha

šampionů/champions Wächter Stefan,
(D)
V2, r. CAC (Výborná 2), Excelent 2, r. CAC

12.11.2016

I. Oblastní Svatomartinská výstava psů

I. Regional Sant Martin´s Dog Show

vítězů/winners Alena Košťálová (CZ) V1, VT (Výborná 1, Vítěz třídy), Excelent 1, Class Winner
 rok 2017

8.1.2017

Hanácká národní výstava psů

Hanácká National Dog Show

vítězů/winners Robert Kubeš (CZ) V1, CAC (výborná 1, CAC), Excelent 1, CAC

4.2.2017

DUOCACIB Brno 

šampionů/champions Petr Řehánek (ČR) V2, r. CAC (Výborná 2), Excelent 2, r. CAC

5.2.2017 

DUOCACIB Brno

šampionů/champions Dušan Paunovič (SRB) V3 (výborná 3), Excelent 3

1.4.2017

DUODANUBE Bratislava

šampionů/champions

Branislav Rajič

(SL)

V2, r. CAC (Výborná 2), Excelent 2, r. CAC

2.4.2017

DUODANUBE Bratislava

šampionů/champions Olga Dolejšová (CZ) V1, CAC (výborná 1, CAC), Excelent 1, CAC

22.4.2017

Speciální výstava KCHN České Budějovice

šampionů/champions Heidi Kirschbichler (AUT) V4 (výborná 4), Excelent 4

23.4.2017

Mezinárodní výstava České Budějovice

International Dog Show České Budějovice

šampionů/champions Olga Dolejšová (CZ) V1, CAC (výborná 1, CAC), Excelent 1, CAC
Český Grand Šampion (Czech Grand Champion)

29.4.2017

Krajowa Wystawa Psów Rasowych 2,3 i 9 GRUPY FCI

šampionů/champions Robert Kubes (CR) V1, CWC (výborná 1, CWC), Excelent 1, CWC

30.4.2017

42 KARKONOSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 2016

šampionů/champions Katarina Peguda (UA) V1, CWC (výborná 1, CWC), Excelent 1, CWC

21.5.2017

Mezinárodní výstava psů Litoměřice

Nord Canis Bohemia Litoměrice

šampionů/champions Robert Kubes (CR) V1, CAC (výborná 1, CAC), Excelent 1, CAC

2.6.2017

President Cup Nitra 2017

šampionů/champions Tiina Taulos (FIN) V1, CAC (výborná 1, CAC) res. CACIB, Excelent 1, CAC, res CACIB
Klubový šampion KCHN ČR (Club champion KCHN CZ)

3.6.2017

GRAND PRIX Slovakia Winner Show Nitra 2017

šampionů/champions Soňa Heldová (SK) V1, CAC (výborná 1, CAC), Excelent 1, CAC

25.6.2017

Intercanis Brno 2017

šampionů/champions Lepasaar Siret (EST) V2, r. CAC (Výborná 2), Excelent 2, r. CAC

16.7.2017

Česká národní výstava Mladá Boleslav 2017

Czech Nationa Dogs Show Mladá Boleslav

šampionů/champions

Robert Kolínský (ČR)

V2, r. CAC (Výborná 2), Excelent 2, r. CAC

5.8.2017

Klubová výstava KCHN se zadáním KV "ZKO Zetor Brno"

Club Show KCHN

šampionů/champions Tomáš Kučera (CZ)

 V1, CAC, Klubový vítěz

Excelent 1, CAC, Club winner

Klubový vítěz KCHN ČR (Club winner KCHN CZ) 2017

12.8.2017

Interdog Bohemia Mladá Boleslav

International Dog show Mladá Boleslav

čestná (honnor)

Gabrielová Ridarčíková (SK)

Romanova Olga (Moldavia)

V1, Vítěz třídy čestné (Execelent 1, Honnor class Winner) 

res. BIS vítězů čestných tříd

res. BIS winners of Honnor class

26.8.2017

Krajská výstava Rybníky na Džbáně

Regional Dog Show Rybniky - Dzban

vítězů (winners) Antonín Mudra (CZ) V1, Vítěz třídy (Excelent 1, Class winner)

24.9.2017

Moravskoslezská národní výstava psů

Moravskoslezska National Dog Show

čestná (honnor) Ahrens Hana (A) V1, Vítěz třídy čestné (Execelent 1, Honnor class Winner)

7.10.2017

Klubová výstava KCHN bez zadání titulu KV

Club Dog Show KCHN

čestná (honnor) Dušan Kuriš (SK)

V1, Vítěz třídy čestné (Execelent 1, Honnor class Winner)

res BIS tříd čestných

res. BIS winners of Honnor class

8.10.2017

Mezinárodní výstava psů České Budějovice

International Dog Show České Budějovice

šampionů/champions Petr Řehánek (CZ)

V2 r. CAC(Výborná 2), Excelent 2, r. CAC

4.11.2017

DOUBLE CACIB Prague Expo Dog

šampionů/champions Gregorz Robak (PL) V3 (výborná 3, Excelent 3)

5.11.2017

DOUBLE CACIB Prague Expo Dog

šampionů/champions Mgr. Zuzana Brotánková (CZ) V2 r. CAC(Výborná 2), Excelent 2, r. CAC
       
       
rok 2018